• Машка облека
 • Жените носат
 • Носат децата
 • Квалитет

  Квалитет

  Фер цена и гаранција за квалитет е нашиот најголем основните барање.

 • Нашиот тим

  Нашиот тим

  Нашиот тим има повеќе од 15 години облека извоз на трговските искуство.

 • историја

  историја

  Нашата компанија има сопствена облека фабрика, фабриката е основана во 2006 година.

Избрана Производи

Ningbo ruihua меѓународната трговија копродукции, Ltd е професионална индустрија и трговија компанија која се фокусира на облека проектирање , производство и извоз.

Нашата компанија има сопствена облека фабрика, фабриката е основана во 2006 година, таа се наоѓа во предградијата на Ningbo, транспортот е удобен.

Нови пристигнувања

WhatsApp Online Chat !